Vrh F

datum narození: 12. 3. 2014

o. Ferrari von der Weiler Burg

nar. 9. 6. 2007

rodiče: o. Othello von der Laubenhaid, m. Chilly von der Weiler Burg

zdraví: DKK A1, DKL A (0), PRA-negativní (oční choroby)

výstavy: výb., mnohokrát CAC, CACIB, BOB, atd., Svět. výstava Salzburg 2012 – tř. prac. – V1, CACA, Německý šampión VDH, KfT (Klub für Terrier), Švýcarský šampión

zkoušky: BH, AD, VPG 1, Vierkampf1 – účastník CSC mistrovství 2010, 2011, 2012, (Vierkampf je specifický, německý kynologický sport – kombinace poslušnosti, skoků, slalomu, atd., CSC – závod týmů na čas v jednotlivých sekcích parkuru).

Více o tomto sportu zde: http://www.goettinger-hundesport-freunde.de/ths.html

 

Spousta krásných fotek Ferrariho – od “oficiálních” po různé žánrové (z výletů apod.):

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1066807660

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.21748511

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.684603491

 

 

m. Epiphany Finta-Star                       nar. 18. 4. 2011

rodiče: o. Quincy vom Solscheid, m. Dotty van’t Asbroek

zdraví: DKK 0/0, DKL 0/0

výstavy: výb., Národní vítěz, CAC

zkoušky: BH, ZZO

– pracovně velmi nadějnou fenku čeká rozjezd pracovní éry po odchovu prvního vrhu

 

 

 

počet štěňat: 9

 

5 pejsků

FELIX FERRARI FOREVER DIXIE FOX FRED  

 

4 fenka

FAIRY FANNY FAY FLORA

 

 

FERRARI

 

Malý Ferrari je jakýmsi podobným příběhem jako náš Elmo. Od začátku pěkné, zajímavé, elegantní štěně a vždy si ostatní nakonec vybrali jiného bratra. Tak dlouho ho Anička Brettschneiderové, majitelka Epiphany, matky vrhu F pozorovala, až rozhodla, že malý pan Hnědý už nesmí z domu. Hlavní cíl: výcvik!

 

FELIX

 

Roztomilý, veselý Felix odjel se svými mladými páníčky do Bratislavy. Jeho panička má zkušenost s foxteriérkou a nyní velkou chuť zkusit nyní většího pejska, kluka a cvičit - agility, obrany, ... Čas ukáže, který sport bude ten nej... Moc se těším, jak jim to spolu půjde.

 

FOREVER DIXIE

 

Malý Dixa je novou dávkou erdelí radosti pro Standu Šlejtra, který před půlrokem přišel naprosto nečekaně o předešlého, čtyřletého Dixu (Copy of Dixie Finta-Star). Pan Černý byl pečlivě vybrán, aby již nyní byl perspektivním pracantem a občasným účastníkem výstav či přímo plemeníkem. Moc se těším, jakou dvojici se svým zkušeným pánem vytvoří.

 

FOX

 

Další zajímavý pejsek do zajímavé rodiny a prostředí. Raráška Foxíka totiž čeká lovecký výcvik, tak jako předešlé dva erdely v jihočeské rodině myslivců. Erdelík doplní smečku dvou českých fousků a bude pracovat po boku mladé vůdkyně. Jsem moc, moc zvědavá!

 

FRED

 

I Fredík (nyní Odin) vyráží na Slovensko a i on bude novým radostným elementem po velmi šokujícím odchodu předešlého erdelího juniora. Plány jsou z oblasti IPO a výstav, páníček všechny začátky a postupy moc dobře zná z nedávna a určitě se dá hned do práce. Držím palce!

 

FAY

 

Sebevědomá, vyrovnaná holčička trochu v klučičím kabátku byla velmi zajímavým elementem vrhu. Hrála si hlavně s bratry a chovala se velmi zajímavě. Do své rodiny v Litvínově odešla téměř ze dne na den, aby potěšila mladého teenagera a zkusila s ním i lidské a psí sporty.

 

 

FAIRY

 

Panička malé Víly na svou osudovou erdelku čekala nemálo měsíců, i jméno jí vybrala sama. Milá, jemná fenka od začátku zaujala zajímavou kombinací něžné duše sličné dívky a občasné dravé rošťačky s chutí poměřovat síly se sestrami :-). Plány jsou na poli rodinném, ale i výcvikovém a výstavním.
 

FLORA

 

Tato fenka je kapitola sama pro sebe. Dravá, rychlá, dychtivá slečna, okamžitě každého zaujala. Obdobný případ jako Ernie v minulém vrhu - zajímavé, úžasné štěně vhodné pouze pro zkušené, začátečníkovi by asi udělala ze života peklo. Naštěstí je její panička zkušená erdelářka, hledající mrštné štěně především na agility, ale je ochotná se věnovat jakémukoliv sportu, pro který Florinka prokáže jasné nadání. Ideál!!!

 

FANNY

 

Fannynka (jméno získala samozřejmě na počet maminky, zrovna tak se musel ve vrhu F objevit i malý Ferrari :-)) vyplnila zadání nové rodiny - štěně vhodné ke 2-leté holčičce, ale zároveň typicky veselé a pohyblivé. Malá slečna se žlutým obojkem správně odpovídala požadavkům a nyní se může těšit i na občasný cvičák a dále se uvidí :-).