Vrh D

datum narození: 30. 3. 2011

o. Othello von der Laubenhaid

 

DKK A1, DKL 0, oční testy neg.

Interšampión, šampión Německa (KfT, VDH, KfT mladých), Lucemburska, Švýcarska

BH, AD, VPG 3, IPO 3, FH 1, FH 2
účastník několika stopařských a všestranných klubových mistrovství

 

 

m. Betty Finta-Star

DKK B/B

výb., 2x r. CAC

 

 

počet štěňat: 6

 

1 pejsek

DOYLE

 

5 fenek

DAIDA DAPHNE DEANNA DORIS DOTTY

 

DOYLE

 

Jediný klučík vrhu D odjel do Litvínova a nastěhoval se do rodinného domku zároveň se štěnětem středního knírače pepř a sůl, které dostalo jméno Bodie :-) - vzpomínáte si na britský seriál Profesionálové :-). Pánové tedy budou tvořit pevnou dvojici pro rodinný život a sport. Odstartovat rovnou se 2 štěňaty není žádná legrace, věřím, že vše proběhne hladce :-).

 

DAIDA

 

Malá, smělá, temperamentní Aida (úmyslně ofic. pojmenovaná Daida) je splněným snem své mladé paničce, úspěšné studentky z Prahy. Po náročném období rodiny přichází nový, veselý element, který určitě zajistí spoustu rozptýlení a radosti. Slečna Aida bude putovat se svou rodinou mezi Prahou a chalupou v Krkonoších a čeká ji i sportování a cvičák.

 

DEANNA

 

Holčička - dračice Deanna vyrazila z Třískolup (kde u ing. Prařákové, majitelky fenky Betty Finta-Star, vyrostl celý vrh D) k nám, aby se zde setkala se svými novými pány a pokračovala dál do Ostravy. Noví páníčkové se nedávno seznámili s Martinem Matečným, páníčkem Cadbury Finta-Star, a po setkání s ním věděli, že erdela prostě musí mít :-). Denny bude čekat cvičák a možná i výstavy.

 

 

DORIS

 

Dravá, malá Doris naprosto neplánovaně chytila za srdce páníčky své maminky, a tak mohla zůstat doma, kde tak vesele a bezstartostně vyrostla. Její budoucnost je zatím otevřená, ale určitě vyrazí na cvičák a zkusí se výstava, uchovnění...

 

DOTTY

 

Velmi teriérsky vypadající štěňátko dostalo jméno na počest své babičky. Od začátku byla mou favoritkou, a tak jsem ji ráda doporučila panu Zinke, když hledal fenku na výcvik a případný chov. Budoucnost fenky je tedy jasná, asi bude i velkým zpestřením po dvou poklidných erdelkách :-).

 

DAPHNE

 

Slečna Daphne, kopie sestry Doris, putuje do Prahy do rodiny mé kamarádky jako nové potěšení po odchodu předešlého erdela. Nynější volba fenky má přinést lepší fungování v širší rodině, kde se objevuje pšeničný teriér-chlapec. Daphne bude hlavně děvče rodinné, ale sem tam cvičák, šupáček či výstava ji neminou.