Úprava srsti

 

Úprava srsti k erdelovi zkrátka patří. Od běžné péče o srst jsem se poměrně logicky propracovala ke kompletní úpravě svých psů. Pak přišly vrhy našich štěňat a vše bylo jinak…
Od konce roku 2009 upravuji na plný úvazek. Opustila jsem kancelář, obchodní prostředí, sukýnky a lodičky a vplula do vlastní úpravny, pracovního pláštíku a kalhot. A jsem dosud z této změny nadšená!
Věnuji se úpravě zejména drsnosrstých plemen, mými čtyřnohými klienty jsou převážně erdelteriéři, foxteriéři a velšteriéři, sem tam jezevčík, Jack Russell teriér či knírač. I setr a anglický kokr u mne pochodí, o různých voříšcích nemluvě :-)).
Kromě úpravy srsti mohu pejska před či po úpravě pohlídat, vyvenčit a mohu nabídnout krmivo (granule, konzervy, losos. oleje, vitamínové preparáty, aj. - více v sekci Nabídka krmiva), výcvik. pomůcky Gappay, různé chovatelské potřeby (misky, hřebeny, kartáče, hrabičky,…), pamlsky, atd.

Kontakt naleznete v příslušné sekci a já se těším se na viděnou!

P.S. Pokud se ke mně objednáte, prosím o dodržení následujících „pravidel hry“: pejska prosím dobře rozčesejte a vyčesejte všechny nečistoty. Ideální je samozřejmě pravidelná péče o srst . Pokud budete každý týden pečlivě vyčesávat podsadu a zralou srst, stráví pejsek u mne méně času - nejen díky menší pracnosti, ale i díky spolupráci psa, který je na péči o srst zvyklý. Méně času, menší úsilí = nižší cena za úpravu.
Rozhodně psíka před úpravou nekoupejte, zejména šampónem! Děkuji.

 

 

úprava srsti, teriér, foxteriér, velšteriér